עלינו

פרזניוס מדיקל קר – חברה מובילה בתחומה שאליה משתייכת נפרוקר פרזניוס מדיקל קר – חברה מובילה בתחומה שאליה משתייכת נפרוקר

כחלק מקבוצת פרזניוס, פרזניוס מדיקל קר היא הספקית המובילה בעולם של מוצרים ושירותים עבור מטופלים החולים בכשל כלייתי כרוני. מזה למעלה מ-20 שנה, פרזניוס מדיקל קר קבעה את הסטנדרט בתחום טיפולי הדיאליזה בכל רמות הטיפול. בתור יצרנית של כל טווח המוצרים לדיאליזה וכספקית שירותים שפועלת בלמעלה מ-3,900 מרכזים ביותר מ-50 ארצות ברחבי העולם, פרזניוס מדיקל קר משתפת פעולה עם שירותי בריאות כדי לספק אפשרויות טיפול מותאמות אישית ליותר מ-330,000 מטופלים בכל העולם. פרזניוס מדיקל קר מחויבת לשיפור חייהם של מטופלים, יצירת עתיד ראוי ואספקת דיאליזה כלייתית מתקדמת באיכות הגבוהה ביותר. פרזניוס מדיקל קר www.freseniusmedicalcare.com

נפרוקר

נפרוקר היא עסק נותן-שרות של פרזניוס מדיקל קר. אנו מספקים שירותים במכונידיאליזה ביותר מ-35 ארצות ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואמריקה הלטינית.

המרכז הראשון נפתח ב-1994. כיום, אנו מטפלים ביותר מ-100,000 מטופלים ביותר מ-980 מרכזי דיאליזה, עם למעלה מ-13 מיליון טיפולים בשנה ביותר מ-29 ארצות. צמיחה אדירה זו היא תוצאה של השקעה עצומה ומתמשכת במרכזים ובטכנולוגיות המתקדמים ביותר.

המחויבות של נפרוקר למצוינות והמודל העסקי המקיף שנובע ממנה מניעים אותנו לעבוד בצמידות עם רשויות הבריאות כדי להבטיח טיפול כלייתי במחיר נוח, כיום ובעתיד, למספר הרב ביותר האפשרי של מטופלים. נפרוקר יותר מ-29,000 עובדים שמחויבים למתן איכות הטיפול הגבוהה ביותר האפשרית. אנחנו מודעים למחויבות שלנו להעצים את עובדינו באמצעות סביבת עבודה מודרנית שמעודדת שיתוף פעולה, בה העובדים מעורבים בתהליך קבלת ההחלטות הארגוני והעסקי תוך מתן אפשרות מתמשכת להתפתחות מקצועית וחברתית.