הפילוסופיה של NephroCare

הגישה של NephroCare

עם פרזניוס מדיקל קר, נפרוקר נושאת באחריות לתמוך במערכות שירותי בריאות עם תפיסות טיפול חדשניות, ולספק טיפול בר-קיימא, נגיש ואיכותי למספר הגדל והולך של מטופלים החולים במחלת כליות כרונית.

מחקרים רבים הוכיחו שניהול מחלת כליות כרונית (CKD) תורם במידה ניכרת לכך שמטופלים שנכנסים לדיאליזה הם בריאים יותר, דבר המפחית את עלויות הטיפול במטופלים כלייתיים כרוניים ומשפר את תוחלת החיים.

הפילוסופיה של נפרוקר היא:

  • מילוי האחריות של פרזניוס מדיקל קר ליצור עתיד לחיים ראויים לחולים במחלת כליות
  • תמיכה במניעה ובהאטה של התקדמות CKD
  • מתן טיפול כלייתי משופר לחולים בהתאם להנחיות הלאומיות והבינלאומיות
  • עידוד שיתוף פעולה הדוק ושקוף בין נפרולוגים, בתי חולים, רופאי משפחה, ספקי טיפול רפואי ומטופלים
  • העצמת מטופלים שחולים במחלת כליות כרונית כדי לעזור להם לשפר את עתידם, תוך מיצוב נפרוקר כשותף אמין

מומחים מקצועיים

המומחים המקצועיים של נפרוקר יודעים שטיפול כלייתי חליפי משמעו הרבה יותר מדיאליזה והשתלות בלבד. לתהליכי ההכשרה, ההשכלה וההדרכה המתמשכת יש השפעה ישירה על איכות הטיפול שניתן למטופלים.

מידע נוסף אודות המומחים המקצועיים של נפרוקר

מערכת המצוינות של NephroCare

נפרוקר מגלמת מחויבות מפורשת למצוינות בטיפול הכלייתי. חזון המצוינות שלנו מורכב ממחויבות גבוהה של מומחים מקצועיים, מוצרים, טיפולים וטכנולוגיה מתקדמת וכן הדרכה והשכלה מתמשכות.

מערכת המצוינות של NephroCare משלבת יחד את כל תקני האיכות הגבוהים שלנו ושיטות פעולה מומלצות מארצות שונות.

תקנים אלה חיוניים עבור איכות החיים של המטופלים, שביעות הרצון של העובדים והמחויבות שלנו לאפשר טיפולים כלייתיים במחיר נוח לרשויות בריאות שונות.

מידע נוסף אודות מערכת המצוינות של נפרוקר

מרכז הדיאליזה הרב-תחומי

מרכז הדיאליזה מובל על ידי מנהל רפואי מומחה בנפרולוגיה שאחראי על הצוות הרפואי ואחות שאחראית על צוות האחיות. כל משמרת מונחית ע"י רופא (למעט במקרה של יחידת טיפול מוגבלת (LCU) וע"י אחות מומחית בטיפול כלייתי הממונים על ביצוע טיפול הדיאליזה של 4-6 מטופלים, בהתאם לרמת הסיוע שמחייבות התקנות המקומיות. סייעים רפואיים מסייעים לאחיות המומחיות בטיפול כלייתי, בהתאם לדרישות המקומיות. בהתאם לגודל מרכז הדיאליזה ומיקומו, ייתכן שהוא כולל גם עובדים מנהליים וצוות תמיכה טכני. פגישה חודשית רב-תחומית מתקיימת ומנוהלת על ידי המנהל הרפואי לצורך ניתוח התוצאות הכוללות ושיפור מצב הבריאות של המטופלים השונים; פגישות אלה משפרות את התקשורת ויוצרות אווירת שיתוף בקרב צוות הטיפול של מרכז הדיאליזה.

מלבד טיפול הדיאליזה, נפרוקר מספקת גם תמיכה רב-תחומית לאותם מטופלי דיאליזה שזקוקים לדוח של פסיכולוג, תזונאי או עובד סוציאלי.

ברמה אזורית, קבוצה של מרכזי נפרוקר מנוהלת על ידי מנהל אזורי ונתמכת על ידי אחות מתאמת אזורית, שאחראית על ההדרכה והתמיכה בצוות האחיות.

מרפאה וירטואלית

נושאים קשורים

איתור מרפאה

חפש מרכז דיאליזה של פרזניוס מדיקל קר באזורך.