יותר מאשר מקום עבודה

יותר מאשר מקום עבודה

ב- נפרוקר , אנחנו מודעים לאחריות שלנו להעצים את צוות העובדים באמצעות סביבת עבודה מודרנית ודינמית. לכן, אנו כוללים את העובדים שלנו בקבלת ההחלטות הארגונית והעסקית, נושא שתומך בגישה ממוקדת מטרה ויעילה, במוטיבציה כמו גם בהתפתחות מקצועית וחברתית מתמשכת. כתוצאה מכך, העובדים שלנו מחויבים למתן איכות הטיפול הגבוהה ביותר האפשרית.

בסביבה קלינית, יש חשיבות מכרעת לא רק לטכנולוגיה ולמומחיות רפואית. אנשי המקצוע שלנו מספקים גם קשר אנושי ורגשי עם המטופלים וככאלה יש להם חשיבות רבה לגבי הציות והבריאות של המטופל.

פיתוח צוות עובדים מומחים

המחויבות של המומחים המקצועיים שלנו היא גורם מרכזי באיכות השירות שאנו מעניקים למטופלים. ב-נפרוקר אנחנו מחויבות לספק לעובדינו את מה שדרוש להם כדי לבצע את עבודתם בדרך הטובה ביותר האפשרית.

בכך שאנו עוזרים לצוותים שלנו במרכזי הדיאליזה לפתח את כישוריהם, אנחנו משפרים את איכות השירות. לכן אנחנו תומכים בעובדי המרכזים השונים באמצעות תמהיל של תכניות הדרכה, אירועי הכשרה והשתתפות בכנסים.

אמצעים אלה עוזרים לעדכן את אנשי הצוות בהתפתחויות הקליניות האחרונות כמו גם בדרישות ובנהלים הארגוניים.

ועידות

אנו מעודדים רופאים ואחיות להשתתף ולתרום על ידי הגשת תקצירים מדעיים, לוועידות ולסימפוזיונים לאומיים ובינלאומיים כגון ERA-EDTA (European Renal Association – European Dialysis and Transplant Association) ו-EDTNA/ERCA (European Renal Association –European Dialysis ו-Transplant Nurses Association/European Renal Care Association).

בנוסף, פגישות בינלאומיות שנתיות של אחיות ראשיות ומנהלים רפואיים מעודדות החלפה רבת-ערך של רעיונות וניסיון, זיהוי צורכי רשת המרכזים ומציאת הדרכים הטובות ביותר לפתח ולשפר את תהליכי העבודה של הדיאליזה. הפיתוח המקצועי של צוות הסיעוד מקבל תמיכה פעילה באמצעות אירועי הדרכה קבועים ופרסומי מידע כגון NursingNow!, כתב העת לאחיות שכולל מרכיבי הדרכה וטיפול.

הדרכה והשכלה

כדי להפיק את המרב מטכנולוגיה מתקדמת, יש צורך בידע ובניסיון נרחבים לגבי יישום המוצרים והטכנולוגיות שבהם נעשה שימוש. המומחיות של נפרוקר מאין ספור הדרכות אזוריות חורגת מעבר לדרישות ההדרכה התקניות ומשפרת את מצבי התרגול היומיים.

התעדכנות קבועה בהתפתחויות האחרונות בתחום הדיאליזה הכרחית עבור כל איש מקצוע בתחום הדיאליזה. הרופאים והאחיות ב-נפרוקר משתתפים באירועים מקצועיים ובינלאומיים בכל שנה. מלבד ההדרכות הישירות בטכנולוגיות חדשות וביישומן, אירועים אלה משמשים גם כפורום רב-ערך לחילופי רעיונות והתנסויות עם מומחי דיאליזה אחרים. חלק מאירועים אלה מורשים גם על ידי איגודים רפואיים אזוריים ועשויים לזכות בנקודות CME.

למידה אלקטרונית

פלטפורמת הלמידה האלקטרונית של נפרוקר היא כלי הדרכה פופולרי בקרב המרכזים הבינלאומיים שלנו ונעשה בה שימוש פעיל ב-30 ארצות. יותר מ-27,000 לומדים יכולים לבחור מבין כ-900 קורסים רב-לשוניים לפיתוח מקצועי והדרכה בעמידה בדרישות. קורסים עשויים לעסוק בנושא כמו סיעוד, נושאים רפואיים ולא-רפואיים וניתנים בשפות שונות.

תכנית לשביעות רצון העובדים

כדי להבטיח הענות להצרכים והציפיות של העובדים, נפרוקר מקיימת סקר שביעות רצון עובדים אחת לשנתיים. סקרים אלה עוזרים לזהות הזדמנויות להעצמה ושיעור ההשתתפות בהם גבוה מאוד (80% בממוצע). ב-2010 העונים לסקר העריכו במיוחד את הציוד והאביזרים המתקדמים לטיפול במטופלים במרכזים. הסקר גילה גם שעובדים הזדהו עם הסטנדרטים לאיכות גבוהה של נפרוקר ; כמעט כל העונים אמרו שהם היו ממליצים על המרכז שבו הם עובדים לקרובי משפחה או לחברים הזקוקים לטיפול דיאליזה.

כשהם נשאלו מה הם היו רוצים לשפר, עובדים ענו שהם היו רוצים להרחיב את ההזדמנויות לתקשורת מקצועית ופיתוח נוסף מתמשך. זה נקבע כאחד מתחומי ההתמקדות של תכניות המצוינות של נפרוקר בהשנים הבאות.