אודותינו

פרזניוס SE

פרזניוס היא קבוצה עולמית בתחום שירותי הבריאות שמספקת מוצרים ושירותים עבור דיאליזה, בתי חולים וטיפול רפואי בחולים בביתם. בנוסף, פרזניוס מתמקדת בפעילות בתי חולים כמו גם בהנדסה ובשירותים עבור בתי חולים ומוסדות רפואיים אחרים. קבוצת פרזניוס כוללת ארבעה גופים עסקיים, שכל אחד מהם אחראי על הפעילות העסקית שלו ברחבי העולם: פרזניוס מדיקל קר, פרזניוס קאבי , פרזניוס Helios ו-פרזניוס Vamed.

פרזניוס SE www.fresenius.com

פרזניוס מדיקל קר – חברה מובילה בתחומה שאליה משתייכת נפרוקר

פרזניוס מדיקל קר היא הספקית המובילה בעולם של מוצרים ושירותים עבור מטופלים החולים בכשל כלייתי כרוני. מזה למעלה מ-40 שנה, פרזניוס מדיקל קר קבעה את הסטנדרט בתחום טיפולי הדיאליזה בכל רמות הטיפול. בתור יצרנית של כל טווח המוצרים לדיאליזה וכספקית שירותים שפועלת בלמעלה מ-3,900 מרכזים ביותר מ-50 ארצות ברחבי העולם, פרזניוס מדיקל קר משתפת פעולה עם שירותי בריאות כדי לספק אפשרויות טיפול מותאמות אישית ליותר מ-330,000 מטופלים בכל העולם. פרזניוס מדיקל קר מחויבת לשיפור חייהם של מטופלים, יצירת עתיד ראוי ואספקת דיאליזה כלייתית מתקדמת באיכות הגבוהה ביותר.

פרזניוס מדיקל קרwww.freseniusmedicalcare.com

נפרוקר

נפרוקר היא מותג השירות של פרזניוס מדיקל קר. אנו מספקים שירותים במרכזי דיאליזה ביותר מ-30 ארצות ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואמריקה הלטינית.

המרכז הראשון נפתח ב-1994. כיום, פרזניוס מדיקל קר מטפלת ביותר מ-100,000 מטופלים ביותר מ-980 מרכזי דיאליזה, עם למעלה מ-12 מיליון טיפולים בשנה ביותר מ-30 ארצות. צמיחה אדירה זו היא תוצאה של השקעה עצומה ומתמשכת במרכזים ובטכנולוגיות המתקדמים ביותר.

המחויבות של נפרוקר למצוינות והמודל העסקי המקיף שנובע ממנה מניעים אותנו לעבוד בצמידות עם רשויות הבריאות כדי להבטיח טיפול כלייתי במחיר נוח, כיום ובעתיד, למספר הרב ביותר האפשרי של מטופלים. נפרוקר יותר מ-29,000 עובדים שמחויבים למתן איכות הטיפול הגבוהה ביותר האפשרית. אנחנו מודעים למחויבות שלנו להעצים את עובדינו באמצעות סביבת עבודה מודרנית שמעודדת שיתוף פעולה, בה העובדים מעורבים בתהליך קבלת ההחלטות הארגוני והעסקי תוך מתן אפשרות מתמשכת להתפתחות מקצועית וחברתית.

נושאים קשורים

מומחים מקצועיים

המחויבות של המומחים המקצועיים שלנו היא גורם מרכזי באיכות השירות שאנו מעניקים למטופלים.

דאגה למטופל

כל מה שאנחנו עושים ב-נפרוקר נועד לספק למטופלים שלנו את איכות החיים הטובה ביותר.

קיימות

פרזניוס מדיקל קר מפתחת ללא הרף תפיסות חדשניות לעתיד בר-קיימא...