עבודה כאח/ות

אחות בקדמת חדר הטיפולים
מדוע לבחור בדיאליזה

החלטת לעבוד בדיאליזה או שאת מחפשת שינוי בתחום העבודה שלך.

ערך מקצועי

תחילת הקריירה הסיעודית שלך בדיאליזה היא דרך משמעותית להבטיח השגת ערך מקצועי כבר בתחילת הדרך. במרבית המדינות, אחים/ות דיאליזה מוערכים/ות במידה רבה ומבוקשים/ות על ידי מעסיקים לא רק לדיאליזה, אלא גם למשרות סיעוד אחרות. לאחר הכשרה מלאה, אח/ות דיאליזה יכול/ה לעבוד בכל סביבת דיאליזה כמעט בכל מקום בעולם.

תוכן וכישורי המשרה

כאח/ות דיאליזה, תהיה לך הזדמנות להשתמש בכל כישורי הסיעוד שלך ולהעצים את היכולות שלך בעבודה עם אנשים. תעבוד/י בסביבה תומכת שבה הטכנולוגיה והכלים מאפשרים לך למלא באופן טוב יותר את תפקידך המכריע בטיפול בחולה. 

ביחידות דיאליזה, אחים/ות עובדים/ות בצוותים המארגנים את עבודתם באופן עצמאי.

תמיכת הכשרה

בנפרוקר, אנו מאמינים כי הדרכה רציפה היא חשובה ביותר ומתחילה ביום הראשון. באמצעות התכנית הבסיסית שלנו להכשרת אחים/ות דיאליזה (מוסמך/ת על ידי EDTNA/ERCA), יוקצה לך מדריך/ה אשר ידריכו אותך במהלך שלושת החודשים הראשונים שלך וימשיכו להציע לך תמיכה לאחר תקופה זו. תקבל/י הכשרה מעשית מקיפה וקורסי תאוריה לבניית מערך הידע שלך. במהלך התקדמותך, הדרכתך תימשך באמצעות הכשרה מתאימה.

איזון בין עבודה לחיים

עבודה ביחידת דיאליזה מאפשרת לך לארגן את חיי המשפחה שלך באופן אופטימלי. תעבדי במערכת משמרות צפויות מראש, בה תהיה לך גמישות רבה יותר בלוח זמני העבודה שלך בהשוואה למשרות סיעוד אחרות, ללא עבודה בשעות הלילה.

עבודה בצוות

אחיות/אחים הם/ן אנשי הצוות העיקריים ביחידת דיאליזה

השפעה על חיי המטופלים

אתם בתור האחים/ות מכירים את המטופלים שלכם ומטפלים בהם, תוך בניית קשר ארוך טווח. אתם הופכים לדמות חשובה עבורם ויכולים לתרום רבות לרווחתם. ניתן לראות את תוצאות הטיפול הטוב שאת/ה מציע/ה להם.

מדוע לבחור בנפרוקר?

אם את עובדת כעת בדיאליזה ומחפשת אתגר חדש

תמיכת הכשרה

אנו מאמינים בנפרוקר כי הדרכה רציפה חיונית ביותר. ההכשרה שלך מתחילה כבר ביום הראשון, באמצעות התוכנית הבסיסית שלנו להכשרת אחיות דיאליזה מוסמך/ת על ידי EDTNA/ERCA ,יוקצה לך מדריך או מדריכה אשר ידריכו אותך במהלך שלושת החודשים הראשונים שלך וימשיכו להציע לך תמיכה לאחר תקופה זו. תקבל/י הכשרה מעשית מקיפה וקורסי תאוריה לבניית מערך הידע שלך. במהלך התקדמותך, הדרכתך תימשך באמצעות הכשרה מתאימה.

איכות ובטיחות

כספק שירותי דיאליזה בעל ניסיון רב, בידינו נהלים ותקנים מבוססים היטב. תעבדו בסביבה מאורגנת היטב כבר מההתחלה.

"תקני נפרוקר לטיפול דיאליזה נאות" ו"בקרת היגיינה וזיהומים", יחד עם התהליכים המתארים כיצד להגיע לפרקטיקה הטובה ביותר בתחומים אלה הם הקווים המנחים העיקריים שלנו באיכות הסיעוד, אשר הופכים את יחידות הדיאליזה לבטוחות יותר עבור המטופלים והעובדים שלנו.

סביבת עבודה

מרפאות נפרוקר הן סביבת עבודה הרמונית, החל מתקני הארכיטקטורה המתייחסים לחלל ולארגון של יחידת דיאליזהעל מנת להפיק תועלת ממסגרת פעילות מאורגנת היטב ונוחה.

פעילותנו מבוססת על תהליכים קבועים, תפקידים ברורים וארגון מעולה של מערכת משמרות ומשימות. תרגישו מאד רצויים אצלנו.

פיתוח מסלול מקצועי

קיימות דרכים רבות לפיתוח המסלול המקצועי  בנפרוקר. תוכלו להתמחות בתחומי ניהול נתונים ואיכות, היגיינה, הכשרה והדרכה ולהתקדם בסולם התפקידים במרכז הדיאליזה ובתפקידי ניהול. מרבית תפקידי הניהול הסיעודי מתבצעים על ידי אחים/ות שנבחרו מהמכונים שלנו. ואם תחליטו אי פעם לשנות את מקום עבודתכם, עבודה בנפרוקר היא מיומנות מקצועית חזקה.

מעורבות בקהילה מדעית

אנו מאמינים כי כל האחים/ות צריכים לחלוק תחומי התמחות ולהשתתף בהתקדמות המדעית של המקצוע. זוהי הסיבה לכך שאנו תומכים בהשתתפותןכל הצוות הסיעודי שלנו שלוקחים חלק פעיל בפעילויות מדעיות באופן בכנסים הבינלאומיים של EDTNA/ERCA. אם השתתפת בכנס, ככל הנראה כבר ראית את הפוסטרים והמפגשים שלנו.

נושאים קשורים

המומחים שלנו יודעים כי טיפול כלייתי חלופי הוא הרבה יותר מדיאליזה והשתלה בלבד.