הודעה משפטית

 

חותם

פורסם על ידי
,.Fresenius Medical Care , רחוב קרליבך 7 תל אביב ישראל carlebach 7 Tel-Aviv Israel Registered Office and Commercial Register:רחוב קרליבך 7 תל אביב ישראל carlebach 7 Tel-Aviv Israel , HRB 5748, VAT No.: DE 812033564
דירקטוריון מנהל:Roberto Fusté, Marco Kiene, Arnold Pieper, Dr. Olaf Schermeier

דוא"ל: contact(at)fmc-il.com

 

זכויות יוצרים

 

Copyright© Fresenius Medical Care Deutschland GmbH 2000-2018. כל הזכויות שמורות.

הטקסט, התמונות, הגרפיקה, קובצי השמע, קובצי ההנפשה, קובצי הווידאו והאופן שבו הם ערוכים באתרי האינטרנט של Fresenius Medical Care זוכים כולם להגנה על זכויות יוצרים ועל כל קניין רוחני אחר. אין להעתיק פריטים אלה לצורך שימוש מסחרי, ואין לשנות אותם או לפרסם אותם מחדש באתרים אחרים. כמה מאתרי האינטרנט של Some Fresenius Medical מכילים גם הם תמונות או קבצים אחרים הזוכים להגנה על זכויות היוצרים של ספקיהם.

מותר לך לעיין באתר זה ולשכפל קטעים ממנו על ידי הדפסתם, הורדתם לדיסק קשיח והפצתם בין אנשים אחרים, אך בשום פנים ואופן לא לצרכים מסחריים, אלא רק לצורך מסירת מידע, או לצרכים אישיים.

 

סימנים מסחריים

 

אלא אם כן צוין אחרת, כל הסימנים המסחריים המצוינים באתרי האינטרנט של Fresenius Medical Care נרשמו במדינות מסוימות והם זוכים להגנה על זכויות של סימנים מסחריים של Fresenius Medical Care, והם נמצאים בבעלותן של Fresenius Medical Care ושל החברות המסונפות לה או שהן משתמשות בהם ברישיון.

 

ללא נטילת אחריות או מתן דין וחשבון / תוכן

 

מידע זה מסופק על ידי Fresenius Medical Care "כמות שהוא" ללא כל אזהרה מסוג כלשהו, במפורש או במרומז, לרבות (אך ללא הגבלה ל)אחריות מרומזת כלשהי לגבי סחירות, כשירות למטרה מסוימת או אי הפרה. המידע המסופק נחשב אמנם מדויק, אך הוא עלול להכיל שגיאות או אי דיוקים. המידע הכלול באתר זה ניתן כמידע כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ עסקי, רפואי או כל ייעוץ מקצועי אחר. אין אנו נוטלים אחריות כלשהי לפציעה או לאובדן, אשר עלולים להיגרם כתוצאה מהסתמכות על המידע הכלול באתר זה.

 

הודעות הצופות את פני העתיד

 

אתר זה מכיל הודעות הצופות את פני העתיד, המבוססות על אמונותיהם של מנהלי Fresenius Medical Care. כאשר משתמשים באתר זה במילים כמו "צופים", "מאמינים", "מעריכים", "מצפים", "מתכוונים", "מתכננים" ו"מציגים", הן מיועדות לזהות הודעות הצופות את פני העתיד. ייתכן שכרוכים בהן סיכונים ואי ודאות, לרבות התפתחויות טכנולוגיות מתקדמות בתחום הרפואה, ביקוש למוצר וקבלתו בשוק, השפעת המצב הכלכלי, השפעתם של המוצרים המתחרים והתמחור התחרותי, שער חליפין של מטבע חוץ וסיכונים אחרים. הודעות אלה הצופות את פני העתיד משקפות את דעותיהם של מנהלי Fresenius Medical Care מהמועד שבו נאמרו, בכל הנוגע לאירועים עתידיים, ויש בהן סיכונים ואי ודאות. כל ההודעות האלה הצופות את פני העתיד מבוססות על הערכות והנחות שניתנו על ידי הנהלת החברה, הן נחשבות לסבירות, אם כי גלומה בהן אי ודאות, וקשה לנבא אותן. התוצאות או הניסיון בפועל עשויים להיות שונים בתכלית השינוי מההודעות הצופות את פני העתיד. Fresenius Medical Care מתנערת מכוונה או מהתחייבות כלשהי לעדכן את ההודעות האלה הצופות את פני העתיד.

 

בלי רישיונות

 

Fresenius Medical Care שמה לה למטרה ליצור אתר אינטרנט חדשני המכיל מידע מאלף. יחד עם זאת, אנו מבקשים שתבין ש-Fresenius Medical Care חייבת להגן על הקניין הרוחני שלה, ובכלל זה על הפטנטים, על הסימנים המסחריים ועל זכויות היוצרים שלה. אי לכך, אנו מבקשים להפנות את תשומת לבך לכך שאתר אינטרנט זה אינו מעניק רישיונות על הקניין הרוחני של Fresenius Medical Care.

 

היפר-קישורים

 

ההיפר קישורים באתר האינטרנט שלנו אינם מהווים המלצה. אין אנו בודקים אם המידע מדויק או נכון. אין אנו נוטלים על עצמנו אחריות כלשהי לנזק שעלול להיגרם עקב השימוש במידע זה.