מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

 פרטיותך חשובה ל-Fresenius Medical Care. ההגנה על פרטיותך בעיבוד הנתונים האישיים שלך היא נושא חשוב שאנו מקדישים לו תשומת לב מיוחדת בתהליכים העסקיים שלנו. נתונים אישיים שנאספו במהלך הביקורים באתרי האינטרנט שלנו מעובדים על ידינו על פי הוראות החוק התקפות במדינות שבהן מוחזקים אתרי האינטרנט. אולם, אתרי האינטרנט של Fresenius Medical Care עשויים לכלול קישורים לאתרי אינטרנט אחרים, שאינם כלולים במסגרת הצהרת פרטיות זו.

איסוף נתונים אישיים ועיבודם

 כשאתה מבקר באתרי האינטרנט שלנו, שרת האינטרנט שלנו רושם אוטומטית את שם ספק שירותי האינטרנט שלך, את אתר האינטרנט שממנו אתה מבקר אצלנו, את אתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר בפועל, וכן את תאריך הביקור באתרים ואת משך הגלישה בהם. נתונים אישיים נוספים מאוחסנים רק אם אתה סיפקת אותם מרצונך, לדוגמה כחלק מהרשמה, סקר, תחרות או חתימה על חוזה.

שימוש בנתונים אישיים וחשיפתם וציון מטרת השימוש והחשיפה

Fresenius Medical Care תשתמש בנתונים האישיים שלך לצורך ניהול טכני של אתרי האינטרנט, ניטור שביעות רצון הלקוח וניהול לקוחות, סקרי מוצר ושיווק, כל עוד יהיה בכך צורך, על בסיס כל מקרה לגופו. כאשר אתה יוצר אתנו קשר, אנו עשויים לאחסן מידע כגון שם, חברה, ענף, כתובת דואר, כתובת דוא"ל, סוג הפנייה וייתכן שגם מידע נוסף למטרות מענה לפנייתך. תקשורת מאין זו אינה נשמרת בסודיות. אם תודיע לנו שאין להשתמש במידע כבסיס להמשך הקשר אתך, אנו נכבד את בקשתך. כדי לבקש להסיר נתונים אישיים ממסד הנתונים שלנו, פנה לכתובת ir@fmc-ag.com. נחשוף את הנתונים שלך בפני רשויות ממשל רק כאשר נידרש על פי חוק. חייבנו את העובדים, הסוכנויות והיחידות הקמעונאיות שלנו לכבד סודיות.

עוגיות

 Fresenius Medical Care עשויה להשתמש בעוגיות כדי לעקוב אחר העדפות המשתמש וכדי ליצור בד בבד עיצוב אופטימלי של אתר האינטרנט. עוגיות הן קבצים קטנים הממוקמים באופן זמני (לשנתיים) בכונן הקשיח שלך. עוגיות אלה מאפשרות ניווט קל יותר ושימוש ידידותי יותר למשתמש באתר האינטרנט. כמו כן, העוגיות עוזרות לזהות תחומים אהובים במיוחד באתר האינטרנט שלנו. הן מאפשרות לנו להתאים את תוכן דפי האינטרנט שלנו לצרכים הספציפיים שלך ובכך גם לשפר את שירות האינטרנט שאנו מציעים לך. העוגיות מאפשרות לקבוע אם כבר בוצע חיבור בין המחשב שלך לאתרים שלנו. עוגיות אלה מאפשרות לזהות את המחשב שלך, אך לא ליצור קישור הפניה למשתמש היחיד. כמובן, תוכל גם להציג את אתר האינטרנט שלנו ללא עוגיות כלל. רוב הדפדפנים מקבלים עוגיות אוטומטית. תוכל למנוע שמירת עוגיות בכונן הקשיח שלך על ידי בחירת האפשרות *אל תקבל עוגיות* בהגדרת הדפדפן שלך. כדי לברר כיצד ניתן למנוע שמירת עוגיות בכונן הקשיח במקרה הספציפי שלך, עיין בהוראות היצרן על הדפדפן שלך. בנוסף, תוכל למחוק בכל עת את העוגייה "fmc-ag.com" מתיקיית המערכת שלך. יחד עם זאת, אם אתה בוחר לא לקבל עוגיות, אתה עלול לגרום להגבלת הפונקציות העומדות לרשותך באתרים שלנו.

אבטחה

Fresenius Medical Care משתמשת באמצעי אבטחה טכניים וארגוניים כדי להגן על הנתונים שבשליטתנו מפני טפלול מקרי או מכוון, אובדן, הרס, או מפני גישה על ידי גורמים בלתי מורשים. נוהלי האבטחה שלנו משתכללים ללא הרף ככל שטכנולוגיות חדשות יותר עומדות לרשותנו.

חופש מידע

עם קבלת פנייה בכתב, פרזניוס מדיקל קר, תודיעך בכתב מהו המידע האישי המאוחסן אצלנו לפי דרישות החוק המקומי. במקרה והמידע האינו מדויק, אנו נפעל לתיקונו לפי בקשתך.